Vannochtend was het dan eindelijk zo ver mijn 4e weeg moment! en yes 0.7 er af! wat betekend dat ik mn eerste doel(volgend de ww) heb bereikt, 3 kg! ben nu 3,2 kg in totaal kwijt. Ondanks dat ik deze week 1x een patatje had gegeten, 2 keer pasta, 1 keer uit eten geweest naar de wok!, ik denk dat ik gewoon handig ben in mn punten gebruiken.
Verder niet veel bijzonders, alleen dat het vetrolletje onder mn borsten, boven mn buik weg is, heerlijk, mijn zandloper figuurtje komt weer terug, oke het duurt nog even natuurlijk voor ik op MIJN ideale gewicht ben, maar ben nu al trots.
Verder heb ik vannacht een rotnacht gehad, erge krampen, hoofdpijn, en vanmorgen toen ik wakker werd misselijk(05.30) zei ik tegen mn vriend, jeej volgens mij ben ik ziek, toen weer in slaap gevallen en werd om half 9 wakker en weg was alles (behalve de krampen) temp is nog steeds 37,2 heerlijk rustig aan doen straks even naar de kruidvat testjes halen en dan vanmiddag er 1 doen, welliswaar niet met ochtend urine.
reacties (0)